2 Nisan 2012 Pazartesi

ŞÜKÜRLER OLSUN..

Şükretmek,çoğu zaman atladığımız bişey insan elinde olunca kıymetini bilemiyor..Herşeyin başı sağlık derler ya çok anlamlı bir laf!Kuzum ilk defa hastalandı onu ilk defa böyle görüyorum,içim eriyor sanki yok oluyorum bişey yapamamak nede acı!Oysa sadece üşütmüş ateşi 40 bi türlü düşmüyor,acildeki bazı bebekler 38 derece havale geçirmiş onları gördükçe iyice üzülüyorum.Ondan kan alıyorlar ya o ağlıyor ya çığlık çığlığa işte tam o an nefes alamadığımı hissediyorum...O ateşli yarı baygın hali ağlamaktan yorulmuş minik bedeni,çaresiz gözlerii...Anne olmak nede zor şeymiş!Tam 3 gün böyle geçti neler yaşadığımı neler hissettiğimi her anne anlar yok yok abartmıyorum hislerimi tamda böyle yaşadım hatta dahada dibini!
   Şimdi iyileşti yavrum ŞÜKÜRLER OLSUN...Onu yeniden gülüyor görmek çok güzel..ALLAH'ım bütün bebeklere,hastalara şifa versin..

4 yorum:

 1. canim benim
  coook gecmis olsun,
  simdi iyi olmasina cok cok sevindim
  allah tum hastalara sifa verir insallahh
  sevgiler

  YanıtlaSil
 2. cok tsk ederim gerçekten zor günlerdi tekrar yaşamamak dileğiyle..aminn..

  YanıtlaSil
 3. çok çok çok geçmiş olsun bi daha olmasın inşallah:( blogu yeni keşfettim bulutu daa çok göreim dedim hemen takipteyim :) beklerim bende:)  begumyagci.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. tşk canım hemen bakıyorum:)

  YanıtlaSil